Ograć Orkan

Dzisiejsze spotkanie z zespołem z Buczka przyniesie odpowiedzi na dwa pytania:

  • Czy poloniści wrócili na właściwe tory?
  • Czy wygrana z Ceramiką była przypadkowa?

W ubiegłym sezonie oba zespoły w 9 kolejce spotkań były na szczycie tabeli. Dziś sytuacja jest odwrotna w sytuacji gospodarzy. Zespół z Piotrkowa na początku sezonu w ogóle różnił się od tego co prezentował rok temu, ale w końcu w tunelu zaświeciło się światełko.

Wygrana w Opocznie pomimo, że zespół Ceramiki jest na ostatnim miejscu w tabeli, pokazała, że podopieczni Roberta Grzesiuka wracają do formy sprzed sezonu. Choć nie brakowało nerwowości do ostatnich minut to styl w jakim zagrała piotrkowska drużyna, pozwala wierzyć, że poloniści zagrają jak równy z równym, ale….

Zespół z Buczka pomimo dobrej pozycji na koniec zeszłego sezonu nie był zaliczany do grona faworytów do awansu do III ligi. Tak było na początku obecnych rozgrywek jednak zawodnicy gości pokazują, że mogą być tzw ,, czarnym koniem”, ponieważ ich gra i dyscyplina sprawiają, że zespół z miejscowości liczącej prawie 1200 mieszkańców jest obecnie na 3 miejscu, mając 10 punktów straty do I miejsca, które obecnie zajmują rezerwy ŁKS -u i 5 do II miejsca, które obecnie należy do Boruty Zgierz.

Wszystkich kibiców Polonii serdecznie zapraszamy na godzinę 16:30 na stadion przy ulicy Reagana 12.