Przełamać klątwę beniaminków.

Przełamać klątwę beniaminków.

8 sierpnia 2020 Wyłączone przez Redakcja

Sobotni pojedynek polonistów z LKS Czarni to trzeci z beniaminkiem IV ligi łódzkiej. Dwa wcześniejsze zespoły okazały się dla podopiecznych Roberta Grzesiuka drużynami nie do pokonania i piotrkowski zespół wylądował na przed ostatnim miejscu w tabeli.

Beniaminki 2 : 0 Polonia

Nie ma wątpliwości, że wszyscy są zszokowani obecną grą zawodników Polonii. Zespół, który w ubiegłym sezonie przed pandemią grał szybką i ofensywną piłkę w nowym sezonie jest przeciwieństwem samego siebie.

Ostatni mecz był jednak w wykonaniu gości sobotniego meczu pokazem, że gracze Roberta Grzesiuka wracają do formy, co pokazał obraz gry w drugiej odsłonie. Niestety dla Polonii, Jutrzenka wykorzystała w 89 minucie szansę na swoje pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi.

Do trzech razy sztuka.

Zespół gospodarzy to kolejny debiutant na boiskach czwartoligowych i niewiele można powiedzieć po ich grze. Pierwszy mecz odbył się w drugiej kolejce z rezerwami ŁKS – u, w którym to przegrali wysoko, bo aż 4:0. Ubiegły sezon w klasie okręgowej 2019/2020, grupa: Sieradz zakończyli na pierwszym miejscu gromadząc w 15 spotkaniach 37. Niestety rozgrywek ze względu na pandemię nie dokończono tak jak IV ligi.