Remis w meczu walki.

Remis w meczu walki.

30 sierpnia 2021 Wyłączone przez Redakcja

To był mecz walki, w którym nie było zbyt wielu klarownych sytuacji. Poloniści walczyli, ale sytuacji strzeleckich w meczu ogólnie było niewiele, najbliższy trafienia w pierwszej połowie był Adrian Malicki, ale piłka po jego uderzeniu trafiła w poprzeczkę.

Pod koniec pierwszej połowy w dobrej sytuacji znalazł się Tymek Karasiński, lecz przegrał starcie z bramkarzem Żelowa. Po przerwie Zelowianie wyszli na prowadzenie po składnej akcji całego zespołu. W 65 minucie do remisu doprowadził Adrian Malicki, który mocnym uderzeniem pod poprzeczkę pokonał Bruchajzera. Pod koniec meczu ponownie o sobie przypomniał Malicki, ale i tym razem piłka wylądowała na poprzeczce. W 90 minucie dobrym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Bruno, ale Bruchajzer zdołał to obronić.

Poloniści faktycznie przeważali przez większość część meczu, ale Włókniarz też miał swoje sytuacje. Mogliśmy zarówno strzelić, jak i stracić. W bramce Polonii dobrze spisywał się Krystian Wojtczyk, który szybko nie odda bluzy z numerem jeden. W meczu z Zelowem zabrakło kilku podstawowych zawodników z różnych powodów: Patryk Jaworski kontuzja, Adam Gambka i Kacper Piotrowski wyjazdy służbowe. Na godzinę przed meczem ze składu wyskoczył Marcin Mielczarski, który nabawił się zatrucia pokarmowego.

Skład Polonii: Wojtczyk – Karasiński, Brodecki, Raszewski(75 Modranka), Jackel, Jakubiak– Jagodziński(63 Wrona), Przybysz, Wasilewski(46 Nowaczyk),Drągowski, – Malicki,.