Z Jutrzenką na przełamanie.

1 sierpnia 2020 Wyłączone przez Redakcja

Pierwszy mecz w nowej IV lidze łódzkiej nie poszedł jak szkoleniowiec oraz kibice piotrkowskiego klubu tego chcieli. Poloniści po bardzo słabym meczu w Sulejowie z miejscowym Skalnikiem (1:4) zaczęli nowym z falstartem, jednak do meczu z Jutrzenką Drzewce podchodzą jako faworyci.

Zimny prysznic jaki spłynął na zawodników Polonii nie był pierwszym z jakim przyszło się już mierzyć. W rundzie jesiennej minionego skróconego sezonu przez pandemię koronowirusa, gracze Roberta Grzesiuka mieli przysłowiowe wpadki mimo, że ówczesna forma wykluczała taką możliwość.

Poloniści jednak lubią zaskakiwać po takich meczach. Ubiegłoroczna statystyka pokazuje, że po przegranym meczu w lidze zawodnicy piotrkowskiego klubu potrafili wygrywać trzy mecze pod rząd oraz co najmniej dwa remisując.

Drugi beniaminek na start.

Zespół Jutrzenki Drzewce w sobotę (25.07) rozegrał pierwszy mecz na poziomie IV ligi. Rywal był bardzo wymagający. Na stadion w Lipcach Reymontowskich przyjechała ekipa rezerw ŁKS Łódź.

Faworyt tego spotkania, mimo, że przyjechał do Lipiec Reymontowskich w bardzo młodym zestawieniu był zdecydowany, goście mieli zamiar gładko pokonać debiutanta.

Już na samym początku zespół gospodarzy pokazał dobrą organizację gry oraz wielką wolę walki, ale to nie wystarczyło na rezerwy ŁKS – u. Goście sobotniego spotkania przegrali 2:3.

Zapraszamy na mecz w ramach rozgrywek IV ligi łódzkiej sezonu 2020/21.
Polonia Piotrków vs Jutrzenka Drzewce.

Będzie to pierwszy mecz ligowy na naszym stadionie po remoncie oraz po dłużej przerwie spowodowanej covid.

Przez pandemię koronawirusa zmieniły się przepisy oraz doszło do zaostrzeń rygorów podczas prowadzenia imprez takich jak mecz piłki nożnej. Na chwilę obecną liczba miejsc zajmowanych przez kibiców okroiła się do 50 % pojemności stadionu. Tych, którzy zdecydują się uczestniczyć w spotkaniu, prosimy o założenie maseczek oraz utrzymywania bezpiecznej odległości minimum 1.5 m od innych uczestników.

Prosimy także o zapoznanie się z regulaminem stadionu, który znajduje się przed każdym wejściem na stadion.Od tego sezonu proponujemy państwu zakup cegiełek w formie karnetów oraz biletów na nasze mecze rozgrywane na stadionie Polonii.

Cena karnetu to 40 zł, a bilet jednorazowy to zaledwie 5 zł. Cały dochód ze sprzedaży cegiełek będzie w całości przeznaczony na działalność statutową klubu PKS Polonia Piotrków.

Klub wprowadził akredytacje prasowe na mecze domowe. Przedstawicieli mediów zainteresowanych obecności na spotkaniu prosimy o wypełnienie wniosku oraz nadesłanie go do 30.07.2020 na adres mailowy klubu. Wniosek oraz szczegóły znajdziecie Państwo klikając w link http://poloniapt.pl/media/

Link na wydarzenie na facebooku https://www.facebook.com/events/291267725530259/?__cft__[0]=AZXFLy5ohC-NRjy-tyGLPeqT0q4PaURtzgWL5vS_Qh2t-5gec2BlBfiJcCkI5iwEL6j8KI_2o0RDukSXEwXWHiVaf1lIrZ2iOgp1lgtAb0lEJo2nX9Sz9vzM8ntDNi8VDvNTTG6lRVDuYwJ9TQczpk9Q&__tn__=H-R